d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Konrad
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 07:08am
No tak nawet donejta przesłałem B) muszę właśnie zgłosić do skamer akuzjacji B) nawet jesteśmy już jsp przyjaciółmi B)


No patrz, dostała donejta i nic nie wysłała, co za larwa :mad:
Member
Posts: 30,662
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 08:45pm
No patrz, dostała donejta i nic nie wysłała, co za larwa :mad:


baby takie są :cry:
Member
Posts: 1,759
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Oct 31 2025 09:50am
jakie ładne imie
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 31 2025 10:07am
jakie ładne imie


Dziękuję B)
Member
Posts: 1,759
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Nov 1 2025 09:56am
Dziękuję B)


też mam tak na imie ;)
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Nov 1 2025 03:57pm
też mam tak na imie ;)


Bardzo ładne imię B)
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll