Jak poszło? Ja właśnie zmierzam w kierunku tronu B)
Nie wiem czy też tak macie po spaghetti, ale ja to od smrodu ledwo mogę usiedzieć. Po wszystkim innym normalnie, smród jak smród, ale po spaghetti to jest jakiś dramat u mnie. Poza tym defekacja 10/10