d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Defekacja - Temat Oficjalny
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,052
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 28 2025 01:26am
Właśnie sobie siadłem i próbuje pozbyć się wczorajszego obiadu. Trzymajcie kciuki


Jak poszło? Ja właśnie zmierzam w kierunku tronu B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:28am
Jak Wy możecie tak często srać? Może to ze mną jest coś nie tak.
Member
Posts: 34,052
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 28 2025 01:30am
Jak Wy możecie tak często srać? Może to ze mną jest coś nie tak.


Nie jestem pewien ale zdrowy człowiek to raz na dzień jelito oczyszcza :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:31am
Nie jestem pewien ale zdrowy człowiek to raz na dzień jelito oczyszcza :unsure:


A mi się tak nie chcę :huh:
Member
Posts: 34,052
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 28 2025 01:32am
A mi się tak nie chcę :huh:


To by trzeba jakiegoś specjalisty medycznego zapytać B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 01:39am
To by trzeba jakiegoś specjalisty medycznego zapytać B)


Chyba nie chcę, dobrze mi jak nie sram zbyt często.
Member
Posts: 37,047
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 28 2025 01:44am
Jak poszło? Ja właśnie zmierzam w kierunku tronu B)


Nie wiem czy też tak macie po spaghetti, ale ja to od smrodu ledwo mogę usiedzieć. Po wszystkim innym normalnie, smród jak smród, ale po spaghetti to jest jakiś dramat u mnie. Poza tym defekacja 10/10 B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 02:02am
Tato kupa.
Member
Posts: 78,743
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 28 2025 02:53am
Nie jestem pewien ale zdrowy człowiek to raz na dzień jelito oczyszcza :unsure:


ja raczej nie sram codziennie, ale zdarza się czasem dzień że sram 3 razy

This post was edited by czu on Oct 28 2025 02:54am
Member
Posts: 34,052
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 28 2025 03:13am
ja raczej nie sram codziennie, ale zdarza się czasem dzień że sram 3 razy


Ja to raz dziennie muszę, ale tak zdarzają się dni se nawet w razy jestem na tronie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll