d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Twoje Imie
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 27 2025 05:22am
Nie wiedziałem, że mamy tak samo na imię :hug:


:thumbsup:
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 27 2025 12:02pm
Imie BOROMIR pochodzi z języka cygańskiego, od słów "boro",które oznacza "borrow-pożyczyć" i "mir" które oznacza spokój,po to aby po pożyczeniu biedakowi dać spokój,rozpowszechnione w Europie za sprawą fanboi,przejęte przez simpów i używane jako własne,dlatego też borrow,choć prędzej im do kogoś kto kradnie niż pożycza.

:rofl:


Chyba coś cyganisz drogi kolego B)
Member
Posts: 13,267
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Oct 27 2025 01:14pm
po turecku mężczyzna
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 01:26pm
po turecku mężczyzna


A po polsku?
Member
Posts: 11,262
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Oct 27 2025 02:13pm
A po polsku?


Cipkosława
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 05:40pm
Cipkosława


Oryginalne.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll