d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jest Ciekawego W Lodzi
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 27 2025 11:57am
W każdym większym mieście są żule.


Ale nie w każdym mieście piją samogon w bramie B) tak jak mówi mój drogi kolega cbx B)

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:10pm
Ale nie w każdym mieście piją samogon w bramie B) tak jak mówi mój drogi kolega cbx B)


No ale ciekawe, czy to prawda ;)
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 27 2025 03:26pm
No ale ciekawe, czy to prawda ;)


No obecnie to nie prawda, ale jak byłem młodym szczylem to tak było B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 27 2025 03:27pm
No obecnie to nie prawda, ale jak byłem młodym szczylem to tak było B)


Mieszkasz w Łodzi?
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 28 2025 12:39am
Przejeżdżałem przez łódź ze dwa razy i pamiętam tylko rozjebane drogi i tramwaje z lat 50. Wiało ciężką komuną, ale to było z 15 lat temu, może coś się zmieniło od tego czasu


Teraz to trudniej zobaczyć tramwaj bo wraz ze zmniejszeniem liczby mieszkańców poszła redukcja połączeń tramwajowych.
Przez 15 lat trochę niektóre budynki odremontowali, ale to miasto robotnicze, kultury tutaj nie ma - w dzień do fabryki, po robocie się najebać lub przed telewizor, ot takie łódzkie życie.
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 28 2025 01:25am
Mieszkasz w Łodzi?


Szczęśliwie nie, ale wiele spraw w mieście Łódź. Najdłużej stacjonowałem tydzień w tym uroczym mieści B)

Teraz to trudniej zobaczyć tramwaj bo wraz ze zmniejszeniem liczby mieszkańców poszła redukcja połączeń tramwajowych.
Przez 15 lat trochę niektóre budynki odremontowali, ale to miasto robotnicze, kultury tutaj nie ma - w dzień do fabryki, po robocie się najebać lub przed telewizor, ot takie łódzkie życie.


Trudno się z tym nie zgodzić B)
Member
Posts: 2,338
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 28 2025 06:34am
Teraz to trudniej zobaczyć tramwaj bo wraz ze zmniejszeniem liczby mieszkańców poszła redukcja połączeń tramwajowych.
Przez 15 lat trochę niektóre budynki odremontowali, ale to miasto robotnicze, kultury tutaj nie ma - w dzień do fabryki, po robocie się najebać lub przed telewizor, ot takie łódzkie życie.


:o :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll