d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Droga Sekcjo Polska,
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 12:45am
I'd like to have 100k. 200k is rather unrealistic.


Tak, 100 000 jest wykonalne, ale biorąc pod uwagę obecne tempo działania tej strony, osiągnięcie 200 000 zajęłoby około dziesięciu lat! :lol:
Member
Posts: 6,809
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 20 2025 12:48am
wraps czy schodzi ci skorka z napletka? bo mi nie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:49am
Tak, 100 000 jest wykonalne, ale biorąc pod uwagę obecne tempo działania tej strony, osiągnięcie 200 000 zajęłoby około dziesięciu lat! :lol:


Mi 100k w zupełności wystarczy, to jest jedyny próg, który chciałbym przeskoczyć.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 12:55am
wraps, does the skin on your foreskin come off? Because I don't


Tak by było, gdybym wziął nożyczki i go obciął! :)

100k is enough for me, it's the only threshold I would like to jump over.


W zależności od okoliczności życiowych, powiedziałbym, że możesz to osiągnąć do lata! :D

Zawsze możesz też spamować mój wątek ze zdjęciami!
Nie obchodzi mnie, czy zostanie zamknięty, czy nie! Po prostu utworzę nowy! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 12:57am
Tak by było, gdybym wziął nożyczki i go obciął! :)



W zależności od okoliczności życiowych, powiedziałbym, że możesz to osiągnąć do lata! :D

Zawsze możesz też spamować mój wątek ze zdjęciami!
Nie obchodzi mnie, czy zostanie zamknięty, czy nie! Po prostu utworzę nowy! :lol:


Lubię tematy z muzyką :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 01:02am
I like themes with music :+)


Tak, jest ich tu mnóstwo na jsp! Wiem, że jest kilka osób, które śledzą je wszystkie i codziennie publikują, aby zwiększyć liczbę postów! :)

Kiedyś graliśmy też w coś, co nazywaliśmy grą w skojarzenia słowne! Polegało to na tym, że ja wpisywałem jakieś słowo, a następna osoba wpisywała słowo podobne do poprzedniego! Wątki wyglądały potem jak kompletny bałagan, ale dzięki temu liczba postów rosła w zawrotnym tempie! Graliśmy w to przez jakiś czas na GC, aż moderatorzy zaczęli zamykać te wątki! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 01:03am
Tak, jest ich tu mnóstwo na jsp! Wiem, że jest kilka osób, które śledzą je wszystkie i codziennie publikują, aby zwiększyć liczbę postów! :)

Kiedyś graliśmy też w coś, co nazywaliśmy grą w skojarzenia słowne! Polegało to na tym, że ja wpisywałem jakieś słowo, a następna osoba wpisywała słowo podobne do poprzedniego! Wątki wyglądały potem jak kompletny bałagan, ale dzięki temu liczba postów rosła w zawrotnym tempie! Graliśmy w to przez jakiś czas na GC, aż moderatorzy zaczęli zamykać te wątki! :)


My graliśmy w ostatnią literę, ty pisałeś np. diablo, to następna osoba musiała napisać wyraz na literę O, np. osa i było kilka edycji tego tematu, ale wszystkie zamknięte zostały.
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 20 2025 01:05am
Polska sekcja to ostatni bastion patriotów polskich drógi kolego B)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 20 2025 01:11am
We played the last letter game, you wrote, for example, diablo, then the next person had to write a word starting with the letter O, for example, osa, and there were several editions of this topic, but all of them were closed.


Ooo, podoba mi się ten pomysł! Powinniśmy spróbować zorganizować kolejną taką imprezę, skoro teraz jest spokojniej! Warto spróbować! Może jutro lub coś w tym stylu! :D

The Polish section is the last bastion of Polish patriots, my dear friend.B)


Rozumiem! Ale nadal jesteście mile widziani w GC, jeśli kiedykolwiek będziecie mieli ochotę tam zajrzeć! Tęsknię za dawnymi czasami w GC, kiedy spotykali się tam ludzie z całego świata! Teraz są to głównie osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii lub Kanady! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 20 2025 01:12am
Ooo, podoba mi się ten pomysł! Powinniśmy spróbować zorganizować kolejną taką imprezę, skoro teraz jest spokojniej! Warto spróbować! Może jutro lub coś w tym stylu! :D



Rozumiem! Ale nadal jesteście mile widziani w GC, jeśli kiedykolwiek będziecie mieli ochotę tam zajrzeć! Tęsknię za dawnymi czasami w GC, kiedy spotykali się tam ludzie z całego świata! Teraz są to głównie osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii lub Kanady! :)


Zaraz to zamkną, było tego od chuja :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll