Oj cuckoldzik sie obruszyl, zamiast tyl medrkowac zasuwaj nadgodziny seba. Ja to sie ide zdrzemnac. Obawiam sie ze nawet ironiczne smiejace sie emotki nie ukryja bolu 4ech liter :huh:
No no, zdrzemnij się żebyś mógł wiernie służyć swojemu chlebodawcy
