☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev
1
2
3
4
5
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1060
Replies: 115
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#21
Oct 6 2025 12:56am
Quote (
cbx1992 @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 6 2025 01:52am</font></font>
)
Is adoption by same-sex couples legal in Texas?:huh:
Myślę, że tak, ale adopcja jest dość trudna dla wszystkich! Trzeba mieć dużo pieniędzy i dom odpowiedni dla dziecka! Nie sądzę, żeby mogli dyskryminować!
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#22
Oct 6 2025 01:41am
gc
czu
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#23
Oct 6 2025 02:12am
oby nie
PsychoticGore
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold
:
0.75
Warn: 20%
#24
Oct 6 2025 02:22am
Quote (
firstmurloc @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 6 2025 02:41am</font></font>
)
gc
To jest nowy i ulepszony GC!
Quote (
czu @ <font dir="auto" style="vertical-align: inherit;"><font dir="auto" style="vertical-align: inherit;">Oct 6 2025 03:12am</font></font>
)
hopefully not
Udowodnię ci swoją wartość! Pewnego dnia polska sekcja zapamięta mnie jako wielkiego wojownika, który przeszedł przez polską sekcję! Wielki Wilk Polskiej Sekcji! Wszyscy będą mi się kłaniać i nazywać mnie Królem Polskiej Sekcji lub Ukochanym Polskiej Sekcji!
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#25
Oct 6 2025 08:28am
Quote (
wraps @ Oct 6 2025 10:22am
)
To jest nowy i ulepszony GC! B)
Udowodnię ci swoją wartość! Pewnego dnia polska sekcja zapamięta mnie jako wielkiego wojownika, który przeszedł przez polską sekcję! Wielki Wilk Polskiej Sekcji! Wszyscy będą mi się kłaniać i nazywać mnie Królem Polskiej Sekcji lub Ukochanym Polskiej Sekcji! B)
: Ddd
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#26
Oct 6 2025 09:14am
Quote (
Kkbbhh @ Oct 6 2025 04:28pm
)
: Ddd
Kupiles sobie cos do lader slaszera? XDDDD
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#27
Oct 6 2025 09:20am
Quote (
Mis_nom @ Oct 6 2025 05:14pm
)
Kupiles sobie cos do lader slaszera? XDDDD
gowienku... : D skleiles ciuchcie?
wez poszukaj tym razem jakiegos partnera za 20fg do gry na tym bnp krawezniku : D to pare razy rekord osiagniesz dozac do 10fg staweczki jeszcze : D
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#28
Oct 6 2025 09:25am
Quote (
Kkbbhh @ Oct 6 2025 05:20pm
)
gowienku... : D skleiles ciuchcie?
wez poszukaj tym razem jakiegos partnera za 20fg do gry na tym bnp krawezniku : D to pare razy rekord osiagniesz dozac do 10fg staweczki jeszcze : D
Dobry pomysł zaraz zagram za 20 xD a ty jak tam? Bijesz te master questy czy za słaba postac? XDDDD jeszcze ta podwyzka 10fg to juz w ogole ci wspolczuje 😂
Kkbbhh
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,775.13
Warn: 50%
#29
Oct 6 2025 09:39am
Quote (
Mis_nom @ Oct 6 2025 05:25pm
)
Dobry pomysł zaraz zagram za 20 xD a ty jak tam? Bijesz te master questy czy za słaba postac? XDDDD jeszcze ta podwyzka 10fg to juz w ogole ci wspolczuje 😂
tfu
: D
masz tez- zebys wiktorii nie zazdroscil podlogi lizanej na rozmarzonej
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#30
Oct 6 2025 10:02am
Quote (
Kkbbhh @ Oct 6 2025 05:39pm
)
tfu
: D
masz tez- zebys wiktorii nie zazdroscil podlogi lizanej na rozmarzonej
Wygralem te 20 fg a ty co dalej płacz i zazdrość i klikanie w lader slaszera ze poleci zbroja 300ee? Hahah
This post was edited by Mis_nom on Oct 6 2025 10:06am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact