Tez sie musze wykąpać ale sie zajebalem i mi sie nie chce xd 6 kasztelanów to juz ta 😋 w co będziesz gral 👀
w borderlads 3 z wszystkimi dlc. fajne spluwki dropią

na borderlads 4 nie mam kompa żeby grać w 2k. to najgorzej zoptymalizowana gra jaka dotąd powstała. jak dostanę rete to będzie upgrade nowego pc i poczekam jak borderlandsy 4 z wszystkimi dlc będą za kilkadziesiąt zł

kasztelany o wiele słabsze od moich argusów ale muszę od nich odpocząć i czegoś innego posmakować. 2 miechy? brawo. od wielu lat tak długo nie wytrzymałem