schabowego z prawdziwego zdarzenia to jakoś w sierpniu na weselu,wole wcinać kotlety z piersi
jakies 1,5 tyg temu jadlem schabowego w panierce z chipsow zapiekanego z ananasem i serem (schabowy sam w sobie jest super) ale to było cos niesamowitego
o ciechuj,musze mojej taki pomysł zapodać bo dawno nie wcinałem
This post was edited by colos on Sep 27 2025 03:46pm