d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Kiedy Ostatnio Jadles Schabowe?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 27 2025 03:45pm
schabowego z prawdziwego zdarzenia to jakoś w sierpniu na weselu,wole wcinać kotlety z piersi

jakies 1,5 tyg temu jadlem schabowego w panierce z chipsow zapiekanego z ananasem i serem (schabowy sam w sobie jest super) ale to było cos niesamowitego


o ciechuj,musze mojej taki pomysł zapodać bo dawno nie wcinałem

This post was edited by colos on Sep 27 2025 03:46pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 07:53am
Miałem jeść dzisiaj, ale zostałem zaproszony na obiad do pani Wiesi i tam były żeberka.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 28 2025 09:07am
Miałem jeść dzisiaj, ale zostałem zaproszony na obiad do pani Wiesi i tam były żeberka.


jak Ci smakowało? ja miałem schabowe i zjadłem aż dwa B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 09:09am
jak Ci smakowało? ja miałem schabowe i zjadłem aż dwa B)


Dobre było. Pani Wiesia umie gotować.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 6 2025 07:51am
wczoraj jadłem niedzielnego ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 01:19pm
wczoraj jadłem niedzielnego ^_^


Ja również w niedzielę jadłem.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 7 2025 01:46pm
Z 2 tygodnie temu
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 04:52pm
W sumie, to co niedzielę jem.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll