d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Co On Tak Naprawdę Robił?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 10:24am
Właśnie idę załadować i zrobić se kawkę 😋


No kawkę by się przydało, sam idę sobie zrobić :+)
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Sep 14 2025 07:22pm
No kawkę by się przydało, sam idę sobie zrobić :+)


~~ a moze mosterka jednak
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 07:33pm
~~ a moze mosterka jednak


Nie piję monsterków, ja to czasami sobie lubię kupić tigera z dino i tylko takie piję, bo takie mi smakują, niekiedy jak przetestuję jakiś z innej marki, albo inny smak po prostu, to najczęściej jest wylewany w trawnik, bo mi po prostu nie podchodzi.

This post was edited by fafnirek on Sep 14 2025 07:34pm
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Sep 14 2025 07:34pm
Nie piję monsterków, ja to czasami sobie lubię kupić tigera z dino i tylko takie piję, bo takie mi smakują, niekiedy jak przetestuję jakiś z innej marki, albo inny smak po prostu, to najczęściej jest wylewany w trawnik, bo mi po prostu nie smakuje.


Nie spoc sie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 07:36pm
Nie spoc sie


To po co zaczynasz dyskusję, albo piszesz coś w moim kierunku, jak ci się nie chce tego czytać?
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll