wsadze tam kurwa ryj :mellow:
napisałem w czasie przeszłym :mellow: przyznaj mi teraz że się myliłeś
w piźdze chyba a nie w dino którego nie ma w moim mieście, no netto jest ale nie pojade tam bo to okolo 2.5 minuty rowerem dalej niż lidl
za reszte postu dziekuje, namocze bo wiem że nwm chrupkości nada lub świeżości, ale co do oliwy to nie wiedziałem. a jakie sosy dajesz i czy je robisz
Ok, przepraszam pomyliłem się i zachowałem się jak gówniarz, moje miejsce jest w kącie.