d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kino
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 12:51am
wolę klimacik pokoju z dużym ekranem B)
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 08:05am
lubie filmy i seriale historyczne i fantazy w klimacie średniowiecza


Mam tak samo. :hug:

Wyliczyłem, że ostatnio byłem w kinie w 2012 roku.


A ja jeszcze dawniej. B) Ostatnim razem chyba w 2003 lub 2004 roku.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 08:11am
Mam tak samo. :hug:



A ja jeszcze dawniej. B) Ostatnim razem chyba w 2003 lub 2004 roku.


Ja byłem na "jesteś Bogiem".
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 9 2025 10:29am
kurwa demonslayer film w piatek premiera euna, nie bedzie w internecie przez pewnie nastepne 2 miesiace lub dalej.

i kazde kino co patrze, seanse najdalej do niedzieli? mam nadzieje ze to niesmieszny zart i maja zamiar to pokazywac w nastepnym tygodniu bo oszaleje


chociaz nie kazde jest zaktualizowane na przyszly tydzien, nie wiem z jakim wyprzedzeniem jest aktualizacja


Idę w niedzielę na demon slejera B)
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 9 2025 12:44pm
Idę w niedzielę na demon slejera B)


widze multikino zaktualizowało strone wiec jednak bez cisnienia tez sie wybiore :)

troche szkoda ze nie bedzie serialu ale zostaly 3 story arki wiec idealnie na 3 filmy
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 9 2025 02:49pm
widze multikino zaktualizowało strone wiec jednak bez cisnienia tez sie wybiore :)

troche szkoda ze nie bedzie serialu ale zostaly 3 story arki wiec idealnie na 3 filmy


Juz się nie mogę doczekać, aż obejrzę te epickir walki w IMAX :drool:
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 9 2025 04:08pm
Ja byłem na "jesteś Bogiem".


U mnie to chyba był "Pianista". Dobry film - polecam.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 9 2025 05:47pm
ja bym sie wybrał na Epicka Przygoda, trzech rycerzy! Elf, Krasnolud i Człowiek wyruszą do labiryntu dałna, aby zabić Cyklopa, smoka, czarnksiężnika, który jest duchem dupy
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 9 2025 11:45pm
Niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, ale kino jest dla starych ludzi B)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 9 2025 11:51pm
U mnie to chyba był "Pianista". Dobry film - polecam.


Leciał ostatnio w tv oglądałem 😋 przedwczoraj też leciał chłopiec w pasiastej piżamie też zajebisty film
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll