☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Smartfon
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 316
Replies: 37
Track Topic
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#21
Sep 11 2025 08:08am
Quote (
cbx1992 @ Sep 11 2025 02:46pm
)
którą wersję IPhona Boskiego masz drogi kolego? B)
15 Plus drogi kolego, kolor rozowy
cbx1992
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
29.97
Warn: 10%
#22
Sep 11 2025 08:10am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ Sep 11 2025 04:08pm
)
15 Plus drogi kolego, kolor rozowy b)
słodki jesteś. też jestem bisexem i wybrał bym różowy
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#23
Sep 11 2025 08:14am
Quote (
cbx1992 @ Sep 11 2025 03:10pm
)
słodki jesteś. też jestem bisexem i wybrał bym różowy B)
To jest bardzo menski rozowy kolor drogi kolego
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#24
Sep 11 2025 09:05am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ Sep 11 2025 04:14pm
)
To jest bardzo menski rozowy kolor drogi kolego b)
No, tak jak cbx mówi, dobry dla bisexów.
Unknown-X
Member
Posts: 13,354
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#25
Sep 23 2025 02:19am
odgrzebuje temat, teraz mam 2 tyg zeby ogarnąć zabawkę, dziś wynalazłem nothing phone 16/512, ktos ma? jakies opinie?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#26
Sep 23 2025 03:37am
Quote (
Unknown-X @ Sep 23 2025 10:19am
)
odgrzebuje temat, teraz mam 2 tyg zeby ogarnąć zabawkę, dziś wynalazłem nothing phone 16/512, ktos ma? jakies opinie?
Ja nie mam, posiadam jakąś Motorolę od roku i jeszcze nie zdążyła mnie wkurwić.
Mis_nom
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#27
Sep 23 2025 03:46am
Używam samsungów z serii S i polecam a co do innych to nie wiem nie uzywalem
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#28
Sep 23 2025 03:48am
Quote (
Mis_nom @ Sep 23 2025 10:46am
)
Używam samsungów z serii S i polecam a co do innych to nie wiem nie uzywalem
Jako kreatywna osoba drogi kolego nigdy nie moglbym kupic sobie samsunga
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#29
Sep 23 2025 04:00am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ Sep 23 2025 11:48am
)
Jako kreatywna osoba drogi kolego nigdy nie moglbym kupic sobie samsunga :mellow:
No strasznie kreatywna z ciebie osoba, zwłaszcza przy wymyślaniu nowych tekstów.
Mis_nom
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#30
Sep 23 2025 04:06am
Quote (
Better_Living_Through_Chemistry @ Sep 23 2025 11:48am
)
Jako kreatywna osoba drogi kolego nigdy nie moglbym kupic sobie samsunga :mellow:
A co takiego robisz na tym ajfonie ze zapytam co czyni cie takim kreatywnym? 😳 chciałbym poznac historie twojej zaawansowanej kreatywności poprzez używanie telefonu z symbolem jabłka to proszę oswiec mnie 🤷♀️
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact