Otrzyj lzy drogi kolego :mellow:
Non-stop się powtarzasz, zrobiłem się kulturalny odkąd zrzucam procenty, więc oszczędzę ci bluzgów. Niemniej jednak zwyzywałbym cię z chęcią i ustawił do pionu, bo potrafisz mnie tylko wkurwiać na tym forum i nic innego nie umiesz poza tym.