To nawet lepiej może na jesieni jak nie bedzie co robić to uruchomie kompa z piwnicy i zobaczę co to za wynalazek 😅
Dobrze sie czuje ja tu jestem kontrolnie na komplecie badan nie ze cos mi sie stalo ale dzięki ze pytasz :wub:
https://i.imgur.com/ePdnQvA.jpeg