
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
kliknie ktos w keyloggera? bo mi sie nie chce :<
Ja klikam i nic się nie dzieję

Wyczuwam, że to multis czerwonego pentka w kalepuszu i chce zemścić sie na wszystkich za swoj brak umiejetnosci adaptacji
This post was edited by kondes on Aug 30 2025 03:33pm