d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto Tu Gra W D2r ?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 30 2025 03:02pm
i tak ci reporta zapodałem bo wyczułem frajera :D piona He heh eh ehhe heheh


anulowalem ten report raczej nic mi nie grozi pozdro :)
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 30 2025 03:31pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

kliknie ktos w keyloggera? bo mi sie nie chce :<


B)

Ja klikam i nic się nie dzieję B)

Wyczuwam, że to multis czerwonego pentka w kalepuszu i chce zemścić sie na wszystkich za swoj brak umiejetnosci adaptacji :unsure:

This post was edited by kondes on Aug 30 2025 03:33pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:03pm
I ani muki, ani funy nie dostali suspa, tylko kondes :D
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 30 2025 09:33pm
To nie jest forum o diablo, szpagatuj
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 09:51pm
I ani muki, ani funy nie dostali suspa, tylko kondes :D


Tez to właśnie zauważyłem 😂 pochytane maja 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 10:00pm
Tez to właśnie zauważyłem 😂 pochytane maja 😋


Czym oni się kierują, to ja nie wiem.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 10:04pm
Czym oni się kierują, to ja nie wiem.


Pewnie tym ze mają 0% i nie muszą czekać do połowy stycznia na -10 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 10:07pm
Pewnie tym ze mają 0% i nie muszą czekać do połowy stycznia na -10 😅


No ja dopiero na październik mam termin 😅 dobrze, że to ostatnia dycha i byleby nie wyłapać po drodze kolejnej.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 10:26pm
No ja dopiero na październik mam termin 😅 dobrze, że to ostatnia dycha i byleby nie wyłapać po drodze kolejnej.


To i tak masz elegancko ale sie nie ma co dziwić jak miałem chyba z 20 warnow z % na tym koncie 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 10:32pm
To i tak masz elegancko ale sie nie ma co dziwić jak miałem chyba z 20 warnow z % na tym koncie 😅


Ogólnie to zbijam to od 2018 roku.
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll