za co niby procenty czy ban? :bonk:
z choinki się urwałeś?
-szkalowanie
-spam
-Inappropriate Content
-No encouraging, helping, or facilitating of others to violate site rules or policies.
-trolling
-grożenie śmiercią
i długo by wymieniać. posty są reportowane a Ty
drogi kolego obawiaj się o konto