od Cejrowskiego z sklepu internetowego. staram się wybierać rózne smaki ale u Niego to raczej sama klasyka a Ty? popijasz? coś polecasz? ;)
Ja jestem fanem pajarito, cbse ale nie przeszkadza mi jakies mate verde czy inne lzejsze smakowe. Ostatnio wzialem el fuego i mam ciezary z piciem bo to tradycyjna suszona dymem z opon i eternitu. Nie wiem jak to wyglada cenowo u cejro ale ja biore z poyerbani kilka kg na raz i zawsze dostaje jakis fajny upominek
