Problem z ozempik jest taki, że jak nie zmienisz nawyków żywieniowych i stylu życia to wszystko na marne a waga wraca z podwójną bombom.
Mam gościa ci przy 120 brał to ale nic więcej nie zmienił schudł do 90 a teraz waży 170 bo musiał odstawić ten cud B)
Niby piszą że wraca się do starej wagi, a nie powinno być gorzej.
Ale jeśli ktoś na przykład trochę się ograniczał z żarciem i ważył 120kg, potem na Ozempicu nic się nie ograniczał ale dzięki leku schudł, innymi słowy pogorszył swoje zachowanie, swoje nawyki, to po odstawieniu może faktycznie wylądować gorzej niż w punkcie 0.
Generalnie jak ktoś potrzebuje to brać to będzie musiał raczej do końca życia.
Od 2031 roku powinno to być tanie, bo wtedy wygasa patent na ten lek w Europie.
Najlepiej mają w Kanadzie bo tam już patent wygasł, zarabiająca miliardy firma zapomniała opłacić 100 dolarów opłaty za patent i przepadło xd