To chyba w tym wszystkim rozchodziło się o te jego reklamy.
Przecież to były dobre tematy. Mi tam w niczym nie przeszkadzały. Przynajmniej było gdzie zaplusjedynkować.
Pamiętam jak w 2018-2020 roku podobny hejt oraz mowa nienawiści (!) była stosowana wobec użytkownika
bo wstawiał filmiki z debilami w roli głównej z Białegostoku.
A jak użytkownik ów, stracił swojego maina, to minął rok może dwa i z połowa tych nienawistnych pokemonów sama zaczęła wstawiać te same filmy.
Taka sytuacja.