kilka faktów:
dałny wchodzą na gogol wpisuja dupeczka i wklejaja pierwsze lepsze gówno (poznacie ich po chujowych wrzutkach)
dobra dupka to coś co nie zawsze jest jak jest potrzeba. chodzi mi o to ze nabijaczy plus jedynek trzeba kurwa zgłosić niech sie wysrają :)weź gówno spod sodomy i wjeb je na ryło tego co spamuje topik gównami czyli dawajcie dobre rzeczy a nie pierwsze lepsze gówno tak jak ten nade mną (shotterstock chyba weź sie pierdolnij w głowe stock) władywostok
Co ci nie pasuje chomik, dałem przecież dobre dupeczki w tym temacie.