d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Free Cell
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 01:48pm
Nie grałem chyba w tego pająka. Tzn. nie mogę sobie przypomnieć, co to było.


https://gra-pasjans.pl/pajak/
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 18 2025 02:16pm
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 18 2025 10:57pm
Dzięki za wyjaśnienie.


Łatwiej będzie jak sam zagrasz ;D

Układasz stosy kart od Króla do asa (as liczony jako '1'). Stosy mogą zaczynać się od jakiejkolwiek karty, ale dopiero w pełni ułożony stos Król-As zostanie zaliczony i zdjęty z planszy. W momencie kiedy nie masz możliwości przestawienia kart, klikasz w talię w górnym lewym rogu - sprawia to, że do każdej kolumny dodana zostanie losowa karta. Czasem to pomaga, czasem jeszcze bardziej psuje i zaraz znowu trzeba klikać w talię, bo nie ma możliwości ruchu. Talia ma ograniczoną ilość i możesz jej użyć tylko wtedy, jak w każdej kolumnie leży co najmniej jedna karta.
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 18 2025 11:43pm
Nie mam nic przeciwko, no może poza tym że miękka pizdeczka z Ciebie, ale to chyba nic takiego, prawda.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 19 2025 06:34am
Nie mam nic przeciwko, no może poza tym że miękka pizdeczka z Ciebie, ale to chyba nic takiego, prawda.


Kto nie jest choć trochę miękką pizdeczką niechaj pierwszy rzuci dildem.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 20 2025 12:30am


Życzę udanego tygodnia, elo.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll