Dzięki za wyjaśnienie.
Łatwiej będzie jak sam zagrasz ;D
Układasz stosy kart od Króla do asa (as liczony jako '1'). Stosy mogą zaczynać się od jakiejkolwiek karty, ale dopiero w pełni ułożony stos Król-As zostanie zaliczony i zdjęty z planszy. W momencie kiedy nie masz możliwości przestawienia kart, klikasz w talię w górnym lewym rogu - sprawia to, że do każdej kolumny dodana zostanie losowa karta. Czasem to pomaga, czasem jeszcze bardziej psuje i zaraz znowu trzeba klikać w talię, bo nie ma możliwości ruchu. Talia ma ograniczoną ilość i możesz jej użyć tylko wtedy, jak w każdej kolumnie leży co najmniej jedna karta.