d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tworze Liste Nazwisk Uzytkwoników Polonishela
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 12 2025 01:02pm
O 3, to się śpi.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 12 2025 02:22pm
ten bełkot nie ma nic wspólnego z polskimi nazwiskami :mellow:

np zamiast robert lewandowski by sie mial nazywac robert pozerinho ronaldinho i wtedy by ludzie mysleli ze to ronaldinho a nie robercik polak


wyzwisk miało być :mellow:
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 12 2025 02:58pm
wyzwisk miało być :mellow:


kto wyzywa tak sie sam nazywa
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 12 2025 05:54pm
11. firstmurloc - pierwszy_kurtok
12. pozdrawiam = tutaj nie mam pomysłu = nie powiem panu ja czytam ksiazki takich bardziej znanych aktorów = bezbek powie niepozdrawiam (icant)

This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Aug 12 2025 05:54pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 12 2025 05:58pm
majonez = nezik / neziunia to takie slabsze bo na siłe próbuje cos wymyslic (hasztag bezbek łonabi)
mis_nom = mis_srom
muki = wącha wiadomo co (gówno)

This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Aug 12 2025 05:59pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 12 2025 06:00pm
majonez = nezik / neziunia to takie slabsze bo na siłe próbuje cos wymyslic (hasztag bezbek łonabi)
mis_nom = mis_srom
muki = wącha wiadomo co (gówno)


Czemu ty nie śpisz?
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 12 2025 06:01pm
Czemu ty nie śpisz?


chodze spac około 3:30, a ty?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 12 2025 06:02pm
chodze spac około 3:30, a ty?


Czasami i o 4 :wacko:
Member
Posts: 37,059
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 12 2025 11:08pm
Hef = heft
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 13 2025 08:11am
13. hef = hatfu

dobre
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll