To jak jutro masz isc do pracy to wspolczuje nie raz szedłem taki potrzepany ze chuj 😂 no jakoś sie trzymam w sumie już nawet nie mysle o alko bardziej sie wkręciłem w bodybuilding i prace po 10-12h dziennie bo sezon urlopowy 😅
Ja raz przyszedłem po nocce z amfetaminą, ale okropnie wtedy na kasie wyglądałem 🥺