d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Spoko Serial
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 9 2025 06:23pm
No sezon <zygi>


co?
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 9 2025 08:01pm
Nowu* tpb sie skonczylo dawno dawno jak cory i trevor odeszli imo
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 9 2025 08:39pm
Nowu* tpb sie skonczylo dawno dawno jak cory i trevor odeszli imo


Pierwszy jeden lub dwa sezony od Netflixa jeszcze były spoko- później to już nawet nie dawałem rady oglądać, bo było robione na siłę.
Ja mam jednak spore nadzieje, bo to ogarnięta ekipa i bardzo dobrze wiedzą, że to ich last dance jako tbp i nie będą chcieli tego spierdolic.
Teraz zabraknie również Laheya, który niestety już nie żyje :(
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 9 2025 10:00pm
Polecam wywiady z tym aktorem co laheya gral. Ja spislem tpb na straty juz dawna a po tym jak kreskowke zrobili to nie bylo juz w czym rzezbic.
To samo z King of the hill, niby wyszly nowe odcinki ale nawet nie wlaczam te go o. Wiadomo ze chodzi o kase
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 10 2025 05:32am
Mi się tam nawet podobały te późniejsze sezony tpb. Kreskówka była słaba, ten serial w więzieniu też taki se
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll