Nowu* tpb sie skonczylo dawno dawno jak cory i trevor odeszli imo
Pierwszy jeden lub dwa sezony od Netflixa jeszcze były spoko- później to już nawet nie dawałem rady oglądać, bo było robione na siłę.
Ja mam jednak spore nadzieje, bo to ogarnięta ekipa i bardzo dobrze wiedzą, że to ich last dance jako tbp i nie będą chcieli tego spierdolic.
Teraz zabraknie również Laheya, który niestety już nie żyje
