Może tak być, że tych narkotyków było trochę za dużo w moim życiu i teraz są takie efekty. Naprawdę wiele pokemonów miałem w swoim pokoju, niektóre odpuściły, a niektóre zostały po dziś dzień i tak już od około 3 lat. Kiedyś też miałem taki epizod, ale odpuściły i liczę na to samo, tylko muszę się zregenerować bardziej.
Wystarczy, że będziesz świadomie wybierał rzeczy, które nie są dla Ciebie dobre i w perspektywie czasu poradzisz sobie z tym.