d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czy
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2025 02:02pm
Dawno nie piłem szampana, chyba się skuszę.


Ja chyba nigdy nie pilem szampana chyba ze takie wino musujace to yes ale tez nie pamietam kiedy nawet takie pilem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 02:04pm
Ja chyba nigdy nie pilem szampana chyba ze takie wino musujace to yes ale tez nie pamietam kiedy nawet takie pilem


Najlepszy to był ruski szampan :lol:

This post was edited by fafnirek on Aug 6 2025 02:05pm
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Aug 6 2025 02:05pm
walenie gruchy wzmacnia paluchy
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2025 02:09pm
Najlepszy to był ruski szampan :lol:


Ja pamietam Dorato czy jakos tak i wlasnie ten ruski ale nie pamietam nazwy teraz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 02:11pm
Ja pamietam Dorato czy jakos tak i wlasnie ten ruski ale nie pamietam nazwy teraz


Google podpowiada, że to Igristoje się nazywało :+)
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Aug 6 2025 02:28pm
A leci powolutku tzn zapierdala ten czas duzo by pisac 😅 mam atm remont domu i sie wkurwiam ale byłe do września i będzie spokój 😅 a Ty jak tam żyjesz? 😋


A bardzo dobrze, tez niedawno prawie kupilem chate, ale sprzedajacy cos w chuja lecieli i już dwa razy sie ze mna umawiali na spisywanie umowy i 2x odwolali wiec chyba ich oleje i szukam dalej
A zyje mi sie zajebiscie, myslalem ze mnie wyjebia z roboty bo duzo zwolnien u mnie w firmie a tu czilera i podwyzka
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 03:18pm
A bardzo dobrze, tez niedawno prawie kupilem chate, ale sprzedajacy cos w chuja lecieli i już dwa razy sie ze mna umawiali na spisywanie umowy i 2x odwolali wiec chyba ich oleje i szukam dalej
A zyje mi sie zajebiscie, myslalem ze mnie wyjebia z roboty bo duzo zwolnien u mnie w firmie a tu czilera i podwyzka


Ty nie grałeś w SoGT? :+)
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Aug 6 2025 03:23pm
Ty nie grałeś w SoGT? :+)


Wiecej w moim wykonaniu bylo spamu na forum niz faktycznego grania xD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2025 04:35pm
Wiecej w moim wykonaniu bylo spamu na forum niz faktycznego grania xD


Zawsze lubiłem na Wasze forum wchodzić czytać tam posty, ale nie miałem konta :P
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll