A leci powolutku tzn zapierdala ten czas duzo by pisac 😅 mam atm remont domu i sie wkurwiam ale byłe do września i będzie spokój 😅 a Ty jak tam żyjesz? 😋
A bardzo dobrze, tez niedawno prawie kupilem chate, ale sprzedajacy cos w chuja lecieli i już dwa razy sie ze mna umawiali na spisywanie umowy i 2x odwolali wiec chyba ich oleje i szukam dalej
A zyje mi sie zajebiscie, myslalem ze mnie wyjebia z roboty bo duzo zwolnien u mnie w firmie a tu czilera i podwyzka