Skończ się pucować wiedzą nabytą przed napisaniem posta :mellow:
jesteś na podobny poziomie co ta dwójka, wiem ze nie za bardzo cos ogarszniasz ale awiomarin cpali ludzie na głodzie amfemitanownym, jakbyś czytał książki to może byś trafił na takie cos jak my dzieci z dworca zoo to byś wiedział, ale ze jesteś jak tamta dwójką to....
P.S. Nawet jakbyś mial racje ze dowiedziałem się ZANIM napisałem post, to stawiało by mnie to poziomie nieosiągalnym dla niektórych tutaj, bo niektórzy nie wiedza absolutnie nic do tego są po prostu głupi i piszą posty, wiec w obie strony samozaroanie, gratulacje.
Po co mam mieć wiedzę skoro mam ciebie - największego fana polskiej sekcji :D co nie napisze to zaraz jesteś ty niczym najlepszy przyjaciel człowieka ktory wszystko wyjasni taki prywatny fan&chatgpt w 1 :rofl:
Dzieki ze jestes 😋
proszę, dziwie się tak realnie tylko ze ci nie wstyd, bo ja rozumiem ze trafił się na forum jeden kredens który jest tak głupi ze to aż budzi zdziwienie i przy okazji nie ma żadnego wstydu, ale trafić dwie takie osoby... nieźle...
This post was edited by RedGentooHat on Aug 2 2025 01:08am