A Rosjan tam, jak zwykle w tej retoryce, nie było? To uderzanie w żydowskie nuty, to ruska taktyka. Stara jak świat. Chociaż myślałem, że teraz jest już trochę passe, bo mamy Ukraińców. ;)
Byli, byli. Pytanie było jednak o rzydołaków, a nie o kacapów. Zresztą sporo rzydołaków było również w samym ZSRR.
Paradoksalnie o zbrodniach niemieckich, czy ruskich mówi się wiele (i dobrze!), ale o tym, że Polacy byli mordowani przez mało-czapeczkowców, to już nie, bo i po co..