d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Elektryków
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 30 2025 07:53am
A Rosjan tam, jak zwykle w tej retoryce, nie było? To uderzanie w żydowskie nuty, to ruska taktyka. Stara jak świat. Chociaż myślałem, że teraz jest już trochę passe, bo mamy Ukraińców. ;)


Kurde jak ruska retoryka. Opowiedz nam o tym.
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 30 2025 07:56am
Kurde jak ruska retoryka. Opowiedz nam o tym.

Po co, skoro macie źródła u Dauna i jemu podobnych?

Btw. :D
https://www.gov.pl/web/izrael/ambasada
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 30 2025 08:35am
A Rosjan tam, jak zwykle w tej retoryce, nie było? To uderzanie w żydowskie nuty, to ruska taktyka. Stara jak świat. Chociaż myślałem, że teraz jest już trochę passe, bo mamy Ukraińców. ;)


Byli, byli. Pytanie było jednak o rzydołaków, a nie o kacapów. Zresztą sporo rzydołaków było również w samym ZSRR.
Paradoksalnie o zbrodniach niemieckich, czy ruskich mówi się wiele (i dobrze!), ale o tym, że Polacy byli mordowani przez mało-czapeczkowców, to już nie, bo i po co..

Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 30 2025 10:28am
Sikorska żyd
Michnik żyd
Sznepf żyd
Osiecka żyd
Ciekawe kto jeszcze


A kto nie
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 30 2025 10:31am
A Rosjan tam, jak zwykle w tej retoryce, nie było? To uderzanie w żydowskie nuty, to ruska taktyka. Stara jak świat. Chociaż myślałem, że teraz jest już trochę passe, bo mamy Ukraińców. ;)


Rosja nie istnieje od 1918 roku, raczej żydobolszewia.
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Jul 30 2025 11:57am
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 30 2025 01:45pm
Rosja nie istnieje od 1918 roku, raczej żydobolszewia.

Są jakieś granice baitowania. :thumbsup:
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 30 2025 10:52pm
Są jakieś granice baitowania. :thumbsup:


Skąd masz niby o tym wiedzieć. Przecież nikt o tym nie mówi ani nie uczą o tym w szkole. O tym, że np po 45 roku, chcieli usilnie zrobić z Polski komunistyczną republikę i wcielić do ZSRR też Ci nikt nie powie tutaj.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 30 2025 11:38pm
Pewien malarz to miał rację popieram eksterminacje 🎶
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 11:40pm
Pewien malarz to miał rację popieram eksterminacje 🎶


Nie czujesz, kiedy rymujesz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll