d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie żyje Hulk Hogan
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 06:44am
O kurła stary, co żeś zapodał teraz... zapomniałem o tym, uwielbiałem ten serial za dzieciaka.


No to był sztos. Oglądałem wtedy to, Drużynę A i Kit (ten serial z gadającym autem).
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 25 2025 06:47am
No to był sztos. Oglądałem wtedy to, Drużynę A i Kit (ten serial z gadającym autem).


Night rider - Nieustraszony
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 06:48am
Night rider - Nieustraszony


Oglądało sie :D jeszcze Tajemnica Sagali pamiętam oglądałem 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 06:52am
Night rider - Nieustraszony


No :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll