Wyczytałem, że jest zbyt poważny dla dzieci i zbyt infantylny dla dorosłych, więc odpuszczę sobie. Zresztą trochę za dużo tych Supermanów w ostatnich latach, a po tym odegranyn przez Cavilla, wszyscy inni zdają się meh
This post was edited by Pozdrawiam on Jul 17 2025 10:08pm