d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Jaki Jest Twoj Ulubiony Smak Lodow?
Prev123
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 15 2025 08:34am
Normalnie. Moczę nerkowce i orzechy brazylijskie. Później wymoczone mieszam z wodą, sokiem z cytryny, oliwą z oliwek i syropem z agawy, szczypta soli, lubię dodawać też miętę świeżą i miksuję. Potem dodaje banana i mrożone owoce, najlepsze są truskawki+ ananas/mango i miksuję znowu, Potem tylko godzinka w zamrażarce i nie ma kurwa lepszych lodów na świecie.


nie lubie miętowych ale takich to w zyciu nie jadłem raczej :o
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 15 2025 01:49pm
Dobry z ciebie lodziarz drogi kolego ale nie dodajesz tam zadnego mleka zeby byly bardziej kremiste? b)


Żadnego mleka, powiem Ci że banany fajnie powodują że są kremiste.
Właśnie zaraz będę palaszowac, ale dziś zamiast ananasa/mango dodałem brzoskwinie.

nie lubie miętowych ale takich to w zyciu nie jadłem raczej :o


No to nie wiesz co to są dobre lody, bo ja takich ze sklepu już nie tykam.

This post was edited by arthurro on Jul 15 2025 01:53pm
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll