Gratulacje!
Moje pierwsze FPS było na PC - Quake 2. Po dziś dzień gram w różne FPP i TPP gry, ale wciąż na PC. Przez moment miałem okazję popróbować takich gierek na konsoli i padzie i nichuja nie rozumiem, jak można w nie grać bez klawy i myszki.
Don't get me wrong, konsole są sztos pod wiele innych gier, ale takie FPS to imo tylko klawa + myszka.
Pad zajebisty do platformówek, wyścigówek, ale granie padem w FPS-y, to już gruba przesada lub skill lvl over 9000. Sam kilka razy próbowałem i dla mnie to też jest ściana od której zawsze się odbijałem.
e/
Ponoć w h'n'slashe się fajnie na padzie gra, ale ja jakoś nigdy się na taki zabieg nie odważyłem. ;d
This post was edited by rurzowiak on Jul 14 2025 05:05am