d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Informacyjny (wazne)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 11 2025 06:18am
Aa ok. Diablo 4 sciagam i cyberpunk


Jesteś na bieżąco z opm?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2025 06:47am
Jesteś na bieżąco z opm?


Z czym takim?
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 11 2025 07:01am
Z czym takim?


pozyczysz mi ps4? pograł bym w tekkena B)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2025 07:20am
pozyczysz mi ps4? pograł bym w tekkena B)


Nie mam ps4
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:22am
Gratki, udanej rozgrywki. Używasz pada czy klawy?

/e klawy i myszki*

This post was edited by SimSimSalabim on Jul 11 2025 07:23am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2025 07:33am
Gratki, udanej rozgrywki. Używasz pada czy klawy?

/e klawy i myszki*


Narazie mam tylko pada ale nie wykluczam kupna sprzetu
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:38am
Narazie mam tylko pada ale nie wykluczam kupna sprzetu


Moje pierwsze FPS było na PC - Quake 2. Po dziś dzień gram w różne FPP i TPP gry, ale wciąż na PC. Przez moment miałem okazję popróbować takich gierek na konsoli i padzie i nichuja nie rozumiem, jak można w nie grać bez klawy i myszki.
Don't get me wrong, konsole są sztos pod wiele innych gier, ale takie FPS to imo tylko klawa + myszka.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 11 2025 07:48am
Aa ok. Diablo 4 sciagam i cyberpunk


polecam Aliend Dark Descent jest na G2A za 15zl
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 14 2025 02:47am
Tylko FC 25 drogi kolego b)
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 14 2025 05:03am
Gratulacje! :drool:

Moje pierwsze FPS było na PC - Quake 2. Po dziś dzień gram w różne FPP i TPP gry, ale wciąż na PC. Przez moment miałem okazję popróbować takich gierek na konsoli i padzie i nichuja nie rozumiem, jak można w nie grać bez klawy i myszki.
Don't get me wrong, konsole są sztos pod wiele innych gier, ale takie FPS to imo tylko klawa + myszka.


Pad zajebisty do platformówek, wyścigówek, ale granie padem w FPS-y, to już gruba przesada lub skill lvl over 9000. Sam kilka razy próbowałem i dla mnie to też jest ściana od której zawsze się odbijałem.

e/
Ponoć w h'n'slashe się fajnie na padzie gra, ale ja jakoś nigdy się na taki zabieg nie odważyłem. ;d

This post was edited by rurzowiak on Jul 14 2025 05:05am
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll