d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Korona Gór Polski
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 02:23am
Plan na najbliższy weekend:

Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 6 2025 02:25am


Dobrze sobie robić takie side questy w życiu. Sam muszę coś wymyślić, bo od kilku tygodni trochę zamulam
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 02:26am
Dobrze sobie robić takie side questy w życiu. Sam muszę coś wymyślić, bo od kilku tygodni trochę zamulam


Potwierdzam, zwłaszcza po takich sytuacjach jakie ja mialem ze ja na prawdę się żegnałem ze wszystkimi bo byłem już praktycznie po drugiej stronie, udało się na ukłonić się panu żniwiarzowi i poprosić o przełożenie spotkania więc teraz chce jeszcze pare rzeczy w życiu zrobić
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 6 2025 02:27am
Potwierdzam, zwłaszcza po takich sytuacjach jakie ja mialem ze ja na prawdę się żegnałem ze wszystkimi bo byłem już praktycznie po drugiej stronie, udało się na ukłonić się panu żniwiarzowi i poprosić o przełożenie spotkania więc teraz chce jeszcze pare rzeczy w życiu zrobić


Cie-szmy się z małych rze-czy, bo wzór na szczę-ście w nich zapisany je-est
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 6 2025 02:36am
Czantoria spoko ale isc tam z buta na kacu przejebane 😂 wez stamtąd jebnij na dol to gg 👀😁

https://i.imgur.com/DdN5Cke.jpeghttps://i.imgur.com/Jv8D2Ru.jpeghttps://i.imgur.com/8x2siJ7.jpeg


Bylem w 2000 :lol: pamietam wyciag i tor saneczkarski. Musze kiedys tam wrocic
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 6 2025 02:39am
Potwierdzam, zwłaszcza po takich sytuacjach jakie ja mialem ze ja na prawdę się żegnałem ze wszystkimi bo byłem już praktycznie po drugiej stronie, udało się na ukłonić się panu żniwiarzowi i poprosić o przełożenie spotkania więc teraz chce jeszcze pare rzeczy w życiu zrobić


Kurde, a mogło być tak pięknie :(
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 02:51am
powiedziałbym ze to jest super dowód na to ze jednak poziom intelektualny dość mocno klasyfikuje człowieka b o ja nawet nie szanując cie zupełnie nie liczyłbym ze cos ci się stanie
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 6 2025 02:59am
Dobra niech ktoś wklei listę tej korony co
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 03:15am
Dobra niech ktoś wklei listę tej korony co


Nr Szczyt Pasmo Wysokość (m n.p.m.) Szac. czas wejścia
1 Rysy Tatry 2499 3:30 – 4:30 h
2 Babia Góra (Diablak) Beskid Żywiecki 1725 2:30 – 3:30 h
3 Śnieżka Karkonosze 1603 1:30 – 2:00 h
4 Śnieżnik Masyw Śnieżnika 1425 2:00 – 2:30 h
5 Tarnica Bieszczady 1346 1:45 – 2:15 h
6 Turbacz Gorce 1310 2:00 – 2:30 h
7 Radziejowa Beskid Sądecki 1266 1:30 – 2:00 h
8 Skrzyczne Beskid Śląski 1257 2:00 – 2:30 h
9 Mogielica Beskid Wyspowy 1170 1:45 – 2:30 h
10 Wysoka Kopa Góry Izerskie 1126 2:30 – 3:00 h
11 Rudawiec Góry Bialskie 1112 1:30 – 2:00 h
12 Orlica Góry Orlickie 1084 1:00 – 1:30 h
13 Wysoka (Wysokie Skałki) Pieniny 1050 1:30 – 2:00 h
14 Kowadło Góry Złote 989 1:00 – 1:30 h
15 Jagodna Góry Bystrzyckie 977 1:15 – 1:45 h
16 Skalnik Rudawy Janowickie 945 0:45 – 1:00 h
17 Waligóra Góry Kamienne 936 1:15 – 1:45 h
18 Biskupia Kopa Góry Opawskie 889 1:15 – 1:45 h
19 Chełmiec Góry Wałbrzyskie 851 1:15 – 1:45 h
20 Czupel Beskid Mały 933 1:30 – 2:00 h
21 Lubomir Beskid Makowski 904 1:00 – 1:30 h
22 Łysica Góry Świętokrzyskie 614 0:45 – 1:15 h
23 Ślęża Masyw Ślęży 718 1:30 – 2:00 h
24 Dylewska Góra Wzgórza Dylewskie 312 0:20 – 0:45 h
25 Góra Żar (Lubomirska) Beskid Wyspowy (dublowana) 527 1:00 – 1:30 h
26 Skopiec Góry Kaczawskie 724 0:45 – 1:15 h
27 Czarna Góra Masyw Śnieżnika (dublowana) 1205 1:45 – 2:15 h
28 Krzemieniec Bieszczady (trójstyk) 1221 2:30 – 3:30 h





Najbardziej się boje rys :(
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 6 2025 03:20am
Btw ładnie ci asystent gpt przygotował rozpiskę :lol:

Ja najbardziej wspominam Turbacz, ale może dlatego, że to był start B)
Go Back To Polska Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll