A jak Ci idzie sprzedaż gildii? Na co przeznaczysz fortunę? 🤗 Ja jak sprzedawałem sprzęt po pierwszym podejściu do lsa Shapirowi, to pytałem się tego gościa: RiNGiSpiLeR on mi wycenił wszystko pięknie i ładnie, każdy poszczególny Item i wiedziałem, za ile to w ogóle pogonić.
A dobrze fg już poszło do moda więc kwestia jak będzie online 😅 co to za fortuna 2k to jest nic 😂 myślałem nad gwiazdkami ale ja mam już V tier i trochę drogo to wychodzi 😅