Quote (wiciusc @ Wed, 15 Aug 2007, 11:35)
Quote (chaos_n @ Wed, 15 Aug 2007, 09:32)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.
1 silnik ot troche za malo...
Spoko, na tym forum znajdzie sie jeszcze pare silników.
Quote (Wrona @ Wed, 15 Aug 2007, 11:38)
Quote (chaos_n @ Wed, Aug 15 2007, 09:32am)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.
sec...
Samotna szara komórka odmówila posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie?
This post was edited by chaos_n on Aug 15 2007 03:42am