d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Sharodziejski Samolut
Prev1234512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Aug 15 2007 03:38am
lepiej czolgi z żukow
Banned
Posts: 11,709
Joined: Oct 27 2005
Gold: 13.40
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:38am
Quote (wiciusc @ Wed, 15 Aug 2007, 11:35)
Quote (chaos_n @ Wed, 15 Aug 2007, 09:32)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.


1 silnik ot troche za malo...


Spoko, na tym forum znajdzie sie jeszcze pare silników.

Quote (Wrona @ Wed, 15 Aug 2007, 11:38)
Quote (chaos_n @ Wed, Aug 15 2007, 09:32am)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.

sec...


Samotna szara komórka odmówila posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie?

This post was edited by chaos_n on Aug 15 2007 03:42am
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Aug 15 2007 03:38am
Quote (chaos_n @ Wed, Aug 15 2007, 09:32am)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.

sec...


This post was edited by Wrona on Aug 15 2007 03:46am
Member
Posts: 15,468
Joined: Feb 7 2006
Gold: 2,560.50
Aug 15 2007 03:38am
poszukaj jescze jak statek robic to sie w pearl harbor (n wiem jak to sie pisze biggrin.gif ) pobawimy tongue.gif
Banned
Posts: 4,325
Joined: Mar 24 2007
Gold: Locked
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:40am
Quote (chaos_n @ Wed, 15 Aug 2007, 09:38)
Quote (wiciusc @ Wed, 15 Aug 2007, 11:35)
Quote (chaos_n @ Wed, 15 Aug 2007, 09:32)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.


1 silnik ot troche za malo...


Spoko, na tym forum znajdzie sie jeszcze pare silników.


piszac to myslales tez o mnie? sad.gif
Member
Posts: 4,861
Joined: Aug 20 2005
Gold: 700.88
Aug 15 2007 03:47am
omg, ktoś już wypróbował tongue.gif?
Member
Posts: 148
Joined: Aug 13 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 15 2007 03:47am
fajnie
+1
Banned
Posts: 4,325
Joined: Mar 24 2007
Gold: Locked
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:53am
Quote (LooseRnK @ Wed, 15 Aug 2007, 09:47)
fajnie
+1


fajnie ze tobie tez sie podoba...

"+1"
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Aug 15 2007 03:56am
Quote (wiciusc @ Wed, Aug 15 2007, 09:53am)
Quote (LooseRnK @ Wed, 15 Aug 2007, 09:47)
fajnie
+1


fajnie ze tobie tez sie podoba...

"+1"



mozecie przestac +jedenowac w moim topie?
Member
Posts: 3,175
Joined: Jan 26 2007
Gold: 4,097.00
Aug 15 2007 03:57am
k ide se taki zrobie
Go Back To Polska Topic List
Prev1234512Next
Closed New Topic New Poll