d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1198199200201202468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 5 2013 02:04pm
Quote (Grigo @ 5 Jun 2013 22:03)
W pt dopiero będę miał czas pobiegać ;C


czas mam, pogoda leci w chuja
od 2 tygodni tak deszcz napierdala że smutno z domu wyjść
Member
Posts: 3,605
Joined: Oct 11 2012
Gold: 5,127.00
Jun 5 2013 02:06pm
Quote (1970 @ 5 Jun 2013 22:04)
czas mam, pogoda leci w chuja
od 2 tygodni tak deszcz napierdala że smutno z domu wyjść


daj spokój, z kumplem mieliśmy ambitne plany biegać, taa pogoda nas w ch**a zrobiła i tyle z biegania

This post was edited by Dexter04 on Jun 5 2013 02:06pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 5 2013 02:39pm
Quote (1970 @ 5 Jun 2013 22:04)
czas mam, pogoda leci w chuja
od 2 tygodni tak deszcz napierdala że smutno z domu wyjść


Żyć się odechciewa w takie dni. Ale z drugiej strony jak siedzę przed kompem, nad kajetami to słoneczna pogoda by mnie tylko denerwowała :D
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Jun 5 2013 02:40pm
Quote (Dexter04 @ 5 Jun 2013 21:06)
daj spokój, z kumplem mieliśmy ambitne plany biegać, taa pogoda nas w ch**a zrobiła i tyle z biegania


Jak się chce coś osiągnąć to nic na drodze nie stanie nawet i pogoda.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 5 2013 03:12pm
Dzisiaj zwolniłem, 15,5km w czasie 1h 14min. Miałem dodać przebieżki ale nie chciało mi się.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 5 2013 03:17pm
Quote (b0b3k @ 5 Jun 2013 23:12)
Dzisiaj zwolniłem, 15,5km w czasie 1h 14min. Miałem dodać przebieżki ale nie chciało mi się.


zazdroszcze :( ja nie wiem czy wydobrzeje do niedzielnego biegu. a przydaloby sie tez troche poruszac przed :/
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 5 2013 03:47pm
Quote (cOr @ 5 Jun 2013 23:17)
zazdroszcze :( ja nie wiem czy wydobrzeje do niedzielnego biegu. a przydaloby sie tez troche poruszac przed :/


A co jest ziom? :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 5 2013 03:53pm
Quote (b0b3k @ 5 Jun 2013 23:47)
A co jest ziom? :(


no te kolana przecie :D nie goja sie niestety
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 6 2013 02:06pm
Heja :) dziś 8.05km w 40m:31s, tempo 5:02/km. Bardzo fajną pogodę do biegania dziś miałem, czasem tylko troszkę powiało mocniej. Na początku biegło mi się jakoś dziwnie ciężko, nogi ciężkie ale z minuty na minutę było coraz lepiej. Założenie było takie żeby biec z tempem narastającym i to się udało. Trening na plus :)


Pozdrawiam.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Jun 6 2013 02:18pm
iso link do rywalizacji na endo
Go Back To Polska Topic List
Prev1198199200201202468Next
Add Reply New Topic New Poll