Quote (1970 @ 5 Jun 2013 22:04)
czas mam, pogoda leci w chuja
od 2 tygodni tak deszcz napierdala że smutno z domu wyjść
daj spokój, z kumplem mieliśmy ambitne plany biegać, taa pogoda nas w ch**a zrobiła i tyle z biegania
This post was edited by Dexter04 on Jun 5 2013 02:06pm