Quote (Lander @ 20 Jul 2013 11:10)
daj spokój, worstest gra jaką miałem

Nie ogarniam jak mnie typ snipuje czołgiem z połowy mapy jak leże w krzakach
Mnie najbardziej wkurwia jak wrog strzela a ja nie moge ogarnac z ktorej strony.

NO i musze ogarnąć sztuke latania bo slabo to wychodzi jak musze uciekac z helikoptera.
This post was edited by kaaba on Jul 20 2013 05:42am