d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1198199200201202211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 20 2013 05:10am
Quote (kaaba @ Jul 20 2013 12:39pm)
Dobrze ci idzie ląndęr :D
http://i.imgur.com/Dx34AET.png


daj spokój, worstest gra jaką miałem :D
Nie ogarniam jak mnie typ snipuje czołgiem z połowy mapy jak leże w krzakach
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 20 2013 05:38am
Quote (Lander @ 20 Jul 2013 11:10)
daj spokój, worstest gra jaką miałem :D
Nie ogarniam jak mnie typ snipuje czołgiem z połowy mapy jak leże w krzakach
Mnie najbardziej wkurwia jak wrog strzela a ja nie moge ogarnac z ktorej strony. :( NO i musze ogarnąć sztuke latania bo slabo to wychodzi jak musze uciekac z helikoptera.

This post was edited by kaaba on Jul 20 2013 05:42am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jul 20 2013 05:45am
Quote (kaaba @ 20 Jul 2013 12:38)
Mnie najbardziej wkurwia jak wrog strzela a ja nie moge ogarnac z ktorej strony. :( NO i musze ogarnąć sztuke latania bo slabo to wychodzi jak musze uciekac z helikoptera.


to sie w sluchawkach gra xd
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 20 2013 06:09am
Mowilem ze ja latac nie umiem. ;DDD
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 20 2013 07:01am
POLECAM UZYTKOWNIKA KAABA NAJLEPSZY PILOT HELIKOPTERA NA FORUM
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 20 2013 07:38am
Przeciez mogles wyskoczyc bo i tak nic nie mogles tam robic :D
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 20 2013 07:41am
Quote (kaaba @ Jul 20 2013 03:38pm)
Przeciez mogles wyskoczyc bo i tak nic nie mogles tam robic :D


nabijałem punkty na naprawie :D A Ty hyc i się rozbiłeś :D
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 20 2013 07:42am
Quote (Lander @ 20 Jul 2013 13:41)
nabijałem punkty na naprawie :D A Ty hyc i się rozbiłeś :D
;DDDD

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 20 2013 07:51am
Quote (kaaba @ Jul 20 2013 03:42pm)
;DDDD


No to jest dobry motyw jak masz dobrego pilota w teamie, masz pointsy za naprawe + za asysty. Mnustwo expa
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 20 2013 08:14am
Quote (Lander @ 20 Jul 2013 13:51)
No to jest dobry motyw jak masz dobrego pilota w teamie, masz pointsy za naprawe + za asysty. Mnustwo expa
Wiem ze dobry motyw bo lepsza opcja bylby zwykly blachawk z dwa dzialami i do tego masz jeszcze 2 x naprawe. Ja niestety bylem zajety strzelaniem i za pozno bylo juz. :D

Go Back To Polska Topic List
Prev1198199200201202211Next
Add Reply New Topic New Poll