Dzisiaj nieźle, 40.5m, pewnie jakieś ~7.8-8km, nie wiem, bo znowu musiałem trasę zmienić przez dziki na ścieżce.Wczoraj z kolei gdzieś w krzakach łaziły i je wypłoszyłem, z 5m ode mnie były, więc pierdolę i nie biegam tam.
Z plusów na pewno dobra druga część dystansu, brak czerwonego ryja i szybko ustabilizowany oddech po zakończeniu treningu.Pozdrawiam.