Quote (Lander @ Jul 18 2013 02:28am)
Nie gram na swoim acc QQ
Jest w ogóle sens próbować latać myszką czy to tylko dla dzojstików
dzojstikiem latwiej sie lata
ale teraz to tylko pro lataj
chyba ze wejdziesz na jakis server dla nowych graczy i tam bedzie sie uczyl
Quote (kaaba @ Jul 18 2013 11:48am)
granie w kampanie w bf3, chyba rzartujesz kolego
raz mozna zagrac zeby pozniej ocenic ta z bf4 bo maja bardziej sie postarac