Quote (Pabelix @ 9 Dec 2009 06:52)
Pamietam jakis koncert Deicide w Wa-wie wiele lat temu...W "stodole" bodajze...Lomotali niezgorzej...Co do Glena Bentona to powiem , zeby przestal tyle pajacowac. Zajebista muze facet robi , ale przez szum , ktory wokol siebie wytwarza jeko tworczosc nabiera posmaku komercyjnego schow vide Marrylin Manson,
Uklony w strone Sepultury za wypowiedz Maxa Cavallero/sorki jesli blad w pisowni /, który stwierdził :"Jak jedziemy do Europy to jedziemy do Polski,Tam sa najlepsi Fani metalu na swiecie" ,,
Gdzie tam Bentonowi do Mansona.
This post was edited by Cultus on Dec 9 2009 02:34am