d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1197198199200201376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 8 2009 02:27pm
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Dec 8 2009 02:28pm
Quote (MadZombie @ Dec 8 2009 08:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=tXaIFJTRhrw


syf
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Dec 8 2009 05:32pm
Rolen ciekawy jestem czyś lizną prawdziwej Sepultury...?

Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Dec 8 2009 05:33pm
ale to i tak jest wszystko huj (czyś lizną czy nie... ) bo bogobójca jest tylko jeden!

Member
Posts: 2,295
Joined: Apr 10 2008
Gold: 769.50
Dec 8 2009 11:52pm
Pamietam jakis koncert Deicide w Wa-wie wiele lat temu...W "stodole" bodajze...Lomotali niezgorzej...Co do Glena Bentona to powiem , zeby przestal tyle pajacowac. Zajebista muze facet robi , ale przez szum , ktory wokol siebie wytwarza jeko tworczosc nabiera posmaku komercyjnego schow vide Marrylin Manson,
Uklony w strone Sepultury za wypowiedz Maxa Cavallero/sorki jesli blad w pisowni /, który stwierdził :"Jak jedziemy do Europy to jedziemy do Polski,Tam sa najlepsi Fani metalu na swiecie" ,,

This post was edited by Pabelix on Dec 8 2009 11:58pm
Member
Posts: 6,106
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.88
Warn: 100%
Dec 8 2009 11:54pm
Quote (glenton @ Dec 8 2009 11:33pm)
ale to i tak jest wszystko huj (czyś lizną czy nie... ) bo bogobójca jest tylko jeden!

http://www.youtube.com/watch?v=ZY8MbQWoeho


ty pierdolony analfabeto
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 9 2009 02:10am
Quote (Pabelix @ 9 Dec 2009 06:52)
Pamietam jakis koncert Deicide w Wa-wie wiele lat temu...W "stodole" bodajze...Lomotali niezgorzej...Co do Glena Bentona  to powiem , zeby przestal tyle pajacowac. Zajebista muze facet robi , ale przez szum , ktory wokol siebie wytwarza jeko tworczosc nabiera posmaku komercyjnego schow vide Marrylin Manson,
Uklony w strone Sepultury za wypowiedz Maxa Cavallero/sorki jesli blad w pisowni /, który stwierdził :"Jak jedziemy do Europy to jedziemy do Polski,Tam sa najlepsi Fani metalu na swiecie" ,,


Gdzie tam Bentonowi do Mansona.

This post was edited by Cultus on Dec 9 2009 02:34am
Member
Posts: 11,082
Joined: Jun 7 2007
Gold: Locked
Dec 9 2009 05:42am
Quote (glenton @ Dec 8 2009 11:33pm)
ale to i tak jest wszystko huj (czyś lizną czy nie... ) bo bogobójca jest tylko jeden!

http://www.youtube.com/watch?v=ZY8MbQWoeho


nie obraz sie Glenton, ale po co i skad to cale Twoje "zyganie na biblie"?


zblizaja sie swieta wiec :

http://www.youtube.com/watch?v=YBLzHGVL9lg
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 9 2009 03:35pm
Nie wierze kurwa!
http://pl.sonispherefestivals.com/

Wielka trójka thrash metalu czyli Anthrax, Meta i Slayer w Polsce
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Dec 9 2009 03:39pm
Quote (Nensato @ Dec 9 2009 09:35pm)
Nie wierze kurwa!
http://pl.sonispherefestivals.com/

Wielka trójka thrash metalu czyli Anthrax, Meta i Slayer w Polscehttp://forum.uptheirons.info/images/smiles/rock.gif


kłade lache na nich, wole Asymmetry we Wrocławiu czy Ulver w Krakowie

This post was edited by Khold on Dec 9 2009 03:40pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1197198199200201376Next
Add Reply New Topic New Poll