Quote (Grigo @ 4 Jun 2013 07:57)
Podobno bieganie po siłce nie ma sensu, bo wtedy prawie nic z takiej siłki nie ma, lepiej biegać w nietreningowe.
Tutaj sa podzielone zdania. DUzo osob robi lekkie cardio odrazu po silce ( 30 min lekkim biegiem ) - na pewno nie powinno sie robic interwalow po silowni. Ale lekkie cardio doprowadzi szybciej krew do miesni, co moze skutkowac np w szybszej regeneracji.
Sam zauwazylem, ze jak po treningu nog, pojezdze na rowerku z 15/20min to w nastepnych dniach, nie mam az takich zakwasow.