d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1196197198199200468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 203
Joined: Aug 20 2006
Gold: 8,422.75
Jun 2 2013 03:38pm
Quote (Grigo @ Jun 2 2013 07:17pm)
Miałem minimalnie gorsze tempo na 15 km. Czy powinienem takie dystanse przebiegać odpowiednio jeszcze wolniej, skoro jestem słabszy od Ciebie? :O


Proponuje książkę "Bieganie metodą Danielsa" moja biblia jeśli chodzi o bieganie. Bardzo ładnie i przejrzyście opisane treningi biegów na różnych dystansach + poszczególne tabele do treningów i tempa biegów na różnych dystansach.

This post was edited by fuchas on Jun 2 2013 03:40pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 3 2013 03:42pm
Dorzuciłem od siebie dzisiaj 19km w tempie 4:32min/km. Biegło się znośnie ale bez rewelacji, w lesie strasznie ciemno, momentami nie wiedziałem gdzie biegnę a miałem czołówkę ze sobą.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 3 2013 04:05pm
Ja dzisiaj 6.4km, biegło mi się źle.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 3 2013 04:07pm
A co było powodem tego że źle?
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 3 2013 04:14pm
Pewnie dlatego, że krótko po siłowni.Teraz będę biegał tylko w nietreningowe, bo za bardzo obolały jestem i zmęczony.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 4 2013 12:57am
Podobno bieganie po siłce nie ma sensu, bo wtedy prawie nic z takiej siłki nie ma, lepiej biegać w nietreningowe.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 4 2013 01:06am
Quote (Grigo @ 4 Jun 2013 07:57)
Podobno bieganie po siłce nie ma sensu, bo wtedy prawie nic z takiej siłki nie ma, lepiej biegać w nietreningowe.


Tutaj sa podzielone zdania. DUzo osob robi lekkie cardio odrazu po silce ( 30 min lekkim biegiem ) - na pewno nie powinno sie robic interwalow po silowni. Ale lekkie cardio doprowadzi szybciej krew do miesni, co moze skutkowac np w szybszej regeneracji.
Sam zauwazylem, ze jak po treningu nog, pojezdze na rowerku z 15/20min to w nastepnych dniach, nie mam az takich zakwasow.
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Jun 4 2013 05:08am
Jak wgrać język Polski do Endomondo?;>
Pościągałem wszystko co jest możliwe a są inne języki bez języka Polskiego.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 4 2013 05:56am
Quote (zYwi3c @ 4 Jun 2013 09:06)
Tutaj sa podzielone zdania. DUzo osob robi lekkie cardio odrazu po silce ( 30 min lekkim biegiem ) - na pewno nie powinno sie robic interwalow po silowni. Ale lekkie cardio doprowadzi szybciej krew do miesni, co moze skutkowac np w szybszej regeneracji.
Sam zauwazylem, ze jak po treningu nog, pojezdze na rowerku z 15/20min to w nastepnych dniach, nie mam az takich zakwasow.


po siłce dobry też jest basen, nawet taki tylko żeby się wymoczyć i posiedzieć w tej wodzie
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jun 4 2013 12:18pm
oho pierwszy wieczor bez burzy, trzeba wykorzystac ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1196197198199200468Next
Add Reply New Topic New Poll