d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1196197198199200211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 17 2013 08:03am
gralem w singla trochu ale mnie zapierdalaja na normie a jak mi sie udalo przejsc ta misje to kamera zaczela wariowac i restart takzedalem sobie spokoj
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 17 2013 08:20am
Umię troche tylko technikiem grać i niszczyć samoloty, przy snajperze mi się strasznie łapa trzęsie, nie wspominając o zabijaniu normalnym karabinem na jakas wieksza odleglosc. Przy bc2 nie mialem tego problemu :(
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 17 2013 08:21am
Quote (Lander @ 17 Jul 2013 14:20)
Umię troche tylko technikiem grać i niszczyć samoloty, przy snajperze mi się strasznie łapa trzęsie, nie wspominając o zabijaniu normalnym karabinem na jakas wieksza odleglosc. Przy bc2 nie mialem tego problemu :(
Jak ktos nie ma flar i nie umie latac to zaden wyczyn kolego.

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 17 2013 08:25am
Quote (kaaba @ Jul 17 2013 04:21pm)
Jak ktos nie ma flar i nie umie latac to zaden wyczyn kolego.


jak umie latac i ma flary to tez da sie zabic samolot
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 17 2013 08:27am
Quote (Lander @ 17 Jul 2013 14:25)
jak umie latac i ma flary to tez da sie zabic samolot
nie

Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jul 17 2013 08:49am
ląder napisz nick to pogramy........
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jul 17 2013 09:41am
pogramy wierze....
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jul 17 2013 01:10pm
ktos chetny na partyjke?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 18 2013 12:28am
Quote (Janusz_Tracz @ Jul 17 2013 04:49pm)
ląder napisz nick to pogramy........


Nie gram na swoim acc QQ

Jest w ogóle sens próbować latać myszką czy to tylko dla dzojstików
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 18 2013 03:51am
zaczalem kampanie, rozjebalem hotel bazooka. Dobra gierka. Wieczorem zapale i pocioram multi, ale bedzie podnieta aaaaaaaaaaaa
Go Back To Polska Topic List
Prev1196197198199200211Next
Add Reply New Topic New Poll