Quote (Lander @ 17 Jul 2013 14:20)
Umię troche tylko technikiem grać
i niszczyć samoloty, przy snajperze mi się strasznie łapa trzęsie, nie wspominając o zabijaniu normalnym karabinem na jakas wieksza odleglosc. Przy bc2 nie mialem tego problemu

Jak ktos nie ma flar i nie umie latac to zaden wyczyn kolego.