Quote (Tradek_Mk @ Apr 7 2013 11:02am)
jak zaczniesz grac z swoim najlepszym przyjacielem w jego ulubioną gre ; ]]
no gdizes tak w maju kupuje prepaida, bo atm za duzo na glowie, zeby nie miec zycia xd wiec mozemy grac
e/ i bede gral horde bl, wiec mozna podwojnie razem pograc
This post was edited by Slambek on Apr 7 2013 05:04am