16, usiadz na chwile i ochlodz sie :evil:
Ja nie narzekam, jest lato niech słonko świeci i bawią się dzieci

pamiętam że jak byłem gowniakiem to były lata że non stop słońce i ciepło, dopiero później coś się popsuło i w wakacje nie było słońca albo mało, trzeba korzystać radujmy się że planeta płonie, BTW dlaczego aktywiści się teraz nie przykleja do asfaltu