☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
195
196
197
198
199
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50371
Replies: 2102
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1961
Jun 24 2013 10:23am
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1962
Jun 30 2013 06:27pm
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#1963
Jul 16 2013 08:46am
pograłem sobie w trojke troche ale ciągle mnie zabijaą :((((( Nie mam rąk chyba
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#1964
Jul 16 2013 10:03am
Quote (Lander @ 16 Jul 2013 14:46)
pograłem sobie w trojke troche ale ciągle mnie zabijaą :((((( Nie mam rąk chyba
i muzgu hehe :~P
e/ pionteczka, u mnie tak samo:<
This post was edited by kaaba on Jul 16 2013 10:04am
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#1965
Jul 16 2013 10:36am
4gb ramuw to za mało czy mapy po prostu tak długo się ładują
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1966
Jul 17 2013 07:34am
Quote (Lander @ Jul 16 2013 12:36pm)
4gb ramuw to za mało czy mapy po prostu tak długo się ładują
tak dlugo sie laduja
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#1967
Jul 17 2013 07:41am
kupilem dwie godziny temu bf i sie sciaga. Dzisiaj wieczorem zagram
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#1968
Jul 17 2013 07:42am
Quote (DzonyPe @ 17 Jul 2013 13:41)
kupilem dwie godziny temu bf i sie sciaga. Dzisiaj wieczorem zagram
samo bf czy dodatki tez?
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#1969
Jul 17 2013 07:44am
Quote (kaaba @ Jul 17 2013 02:42pm)
samo bf czy dodatki tez?
jakas edycja limitowana. Chce sobie singla pograc i okazyjnie multi. To ma znaczenie?
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#1970
Jul 17 2013 07:45am
Quote (DzonyPe @ 17 Jul 2013 13:44)
jakas edycja limitowana. Chce sobie singla pograc i okazyjnie multi. To ma znaczenie?
cena, ilosc serwrow
kolo 21 moge zagrac choc czesto mnie zabiajajom
This post was edited by kaaba on Jul 17 2013 07:51am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
195
196
197
198
199
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact