Quote (gravelet @ Nov 17 2009 10:02pm)
Wedlug wyższych kart full? Ale trojka czy dwójka w fullu ważniejsza? Kolega wchodzi vabank , każdy mu wyrówna. Pozostali chcą licytować dalej... co wtedy?
Jestem newbie w holdemie, ale odpowiedzi sa dosc proste. W fullu liczy sie trojka w pierwszej kolejnosci, wygrywa silniejsza.
Jezeli pozostali licytuja dalej, to ten ktory wszedl vabank nie lapie sie juz do dalszej puli. Czyli wszedl all in za 100 coinsow, 4 innych graczy wyrownalo mu to, czyli w puli, znalazlo sie 500 coinsow. I ten ktory wszedl all in ma prawo je wygrac, zakladajac, ze bedzie mial najmocniejsza karte. Jezeli pozostala czworka dalej bedzie sie licytowac, to robi sie osobny stosik z coinsow, z ktorym ten ktory wczesniej wszedl all in nie ma juz nic wspolnego, ten drugi stosik wygrywa ten, kto mial najmocniejsze karty z pozostalej czworki.
This post was edited by RoGh on Nov 17 2009 04:32pm