d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1194195196197198211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 15 2013 09:36am
orientowaliscie sie juz moze gdzie najlepiej zrobic preorder? tylko zeby od razu miec potem dostep do pierwszego dlc
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jun 15 2013 09:39am
No wlasnie ciekawe na jakiej zasadzie to ma dzialac.
Ten typek na E3 gral i wrzuca troche filmikow - http://www.youtube.com/user/LevelCapGaming
Nigdzie na razie nie widzialem defibrylatora???///
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 15 2013 09:47am
Quote (Ultrasonic @ Jun 15 2013 11:39am)
No wlasnie ciekawe na jakiej zasadzie to ma dzialac.
Ten typek na E3 gral i wrzuca troche filmikow - http://www.youtube.com/user/LevelCapGaming
Nigdzie na razie nie widzialem defibrylatora???///

defiby sa , teraz trzeba odczekac chwile zanim kogos innego chcesz uratowac tak jak w bfbc2


Quote (Janusz_Tracz @ Jun 15 2013 11:25am)
ciekawe czy fajnie sie bedzie gralo na ipadzie jako commander. jak tam ma byc podglad live (kamera z samolotu) z pola walki to to bedzie streaming video chyba?


tam tylko bedzie kamerka z gory i bedziesz mogl rozkwazy dawac, jakimis rakietami strzelac
grac nie bedziesz tak jak na pc/konsolach


Quote (cOr @ Jun 15 2013 11:36am)
orientowaliscie sie juz moze gdzie najlepiej zrobic preorder? tylko zeby od razu miec potem dostep do pierwszego dlc


chyba wszedzie ten pierwszy dodatek za darmo dostaniesz jak zalozysz pre order
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2013 03:42am
Jeszcze tylko dodatki się ściągną gramy w bfa :D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 16 2013 06:48am
Quote (Patryk1991 @ 15 Jun 2013 17:47)



chyba wszedzie ten pierwszy dodatek za darmo dostaniesz jak zalozysz pre order


pamietam, ze w trojce b2k byl tylko w jakichs edycjach limitowanych :/
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 16 2013 12:07pm
dostal ktos moze invita do bf4 alphy?
sprawdzcie email/albo w grach na origine :(


Quote (cOr @ Jun 16 2013 08:48am)
pamietam, ze w trojce b2k byl tylko w jakichs edycjach limitowanych :/


ja w dzien przed premiera zlozylem pre order i dostalem
nawet jak gra wszysla to i tak w wiekszosci sklepow tylko ta limitowa edycje mieli
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2013 08:01am
polecicie jakieś serwery?

btw mój nick orgin Bodziu9o
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 17 2013 09:43pm
jak dopiero zaczynasz do idz w tdm pograj
bo nie bedziesz wiedzial o co chodzi na duzych mapach

Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jun 19 2013 10:50am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 23 2013 09:21am
Go Back To Polska Topic List
Prev1194195196197198211Next
Add Reply New Topic New Poll