piłeś to rozwodnione coś z mc? :mad:
Chyba raz w życiu, jakoś ostatnio jak byłem na mieście, może 2 miesiące temu i chciałem sobie cheeseburgera wziąć, ale było na tyle rano, że nie mieli go w ofercie, tylko jakieś tosty

to wziąłem tosta i do tego kawę.