d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1194195196197198419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 05:52am
pierwsza właśnie wjeżdża


U mnie też pierwsza wjechała.
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Oct 30 2025 06:11am
U mnie wjechała dopiero pierwsza niedawno, czarna z cukrem no i czuję pewną potrzebę o której oczywiście wspomniałem więcej w innym temacie :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:53am
Czekam na sąsiada i wypiję z nim kawkę w altanie. Szkoda, że nie ma petów do tego.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 09:13am
Chyba pora na kolejną kawę.
Member
Posts: 34,073
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 09:28am
Chyba pora na kolejną kawę.


Kurde ja chyba będę musiał kawkę z mcd niestety się napić B)
Member
Posts: 30,638
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 09:49am
Kurde ja chyba będę musiał kawkę z mcd niestety się napić B)


a dlaczego to? to nie kawa :mellow: nie zaliczam Ci!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 10:03am
a dlaczego to? to nie kawa :mellow: nie zaliczam Ci!


Kawa to kawa :rolleyes:
Member
Posts: 30,638
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 10:21am
Kawa to kawa :rolleyes:


piłeś to rozwodnione coś z mc? :mad:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 10:28am
piłeś to rozwodnione coś z mc? :mad:


Chyba raz w życiu, jakoś ostatnio jak byłem na mieście, może 2 miesiące temu i chciałem sobie cheeseburgera wziąć, ale było na tyle rano, że nie mieli go w ofercie, tylko jakieś tosty -_- to wziąłem tosta i do tego kawę.
Member
Posts: 34,073
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 30 2025 12:56pm
a dlaczego to? to nie kawa :mellow: nie zaliczam Ci!


Takie życie w trasie drogi kolego B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1194195196197198419Next
Add Reply New Topic New Poll