Quote (Patryk1991 @ Jun 13 2013 05:42pm)
a pojawia sie jakis blad?
Nie, po prostu naciskam wybrany serwer (albo szybka gra) i w prawym dolnym rogu wyskakuje miniatura z daną mapą oraz napis wczytuję. No i tak wczytuje z 10min, aż znika ta ikonka. Próbowałem z włączonym/wyłączonym originem czy grą.
Czasem jak mu się spodoba to wyskoczy jakiś pasek, dochodzi do 100% i na tym się kończy. Fakt, nie grałem ponad rok ale co to ma wspólnego.